Regnum Software, s.r.o.

Společnost Regnum Software s.r.o. působí na trhu od roku 1994 a je výrobcem ERP systému REGNUM.

Od samého začátku úzce spolupracujeme s celou řadou specializovaných partnerů ze zahraničí, především ze SRN. Zákaznický potenciál se nachází na základě těchto vazeb ve velké míře právě v zahraničí.

Zaměřujeme se hlavně na:

  • vývoj a implementace vlastního informačního systému REGNUM
  • analýzy firemních procesů
  • konzultační a poradenské služby týkající se vlastního aplikačního software

Společně se svými partnery poskytujeme poradenství a podporu při optimalizaci procesů.

Věnujeme velkou pozornost potřebám zákazníků, nasloucháme jejich problémům a požadavkům a společně hledáme optimální řešení.

Naším cílem není pouhý prodej software. Software je pro nás nástrojem pro dosažení cíle, kterým je pomoc při řešení obchodních aktivit zákazníka pomocí informační technologie.

Historie systému REGNUM sáhá na začátek devadesatých let minulého století, kdy vznikal jeho DOS-ový předchůdce - FAKT II. Několik našich dnešních zaměstnanců bylo tehdy členy vývojového týmu úspěšného produktu, který získal více než stovku zákazníků v Německu, Španělsku, Slovinsku, České republice a dalších zemích.

Know-how, praxí ověřené struktury a základní charakteristické prvky FAKT II jako vícejazyčnost a flexibilita byly doplňeny o otevřenost, snadnou rozšiřitelnost a škálovatelnost - výsledkem je vyzrálý, uživatelský přívětivý software s bohatou funkční vybaveností.