Obchodník

Budujeme naše obchodní oddělení !

Týmový duch a pocit vítězství patří do profesionálního života stejně jako do sportu - pokud jste nebo chcete být úspěšní to jistě víte.

Proto vítáme pracovníky, kteří díky svému nasazení překračují hranice a přináší vůli k vítězství. Jste typem vítěze? Pak pojďte sdílet tyto pocity s námi !

Pro posílení našeho týmu hledáme angažovaného a motivovaného obchodníka.

Pokud máte dostatek zkušeností v obchodě, nejlépe v oblasti prodeje software, a navíc rozumíte potřebám podniků středního stavu, tak jste na té správné adrese. Předpokládáme, že Vaše dobré znalosti z oblasti obchodu, ekonomiky a podnikových procesů jste získali během studia nebo dlouholetou praxí.

Očekáváme vysoké nasazení a osobní motivaci, flexibilitu, sebejisté, suverénní a přitom profesionální a seriózní vystupování, prezentační a vyjednávací schopnosti. Předpokládáme, že dokážete profesionálně komunikovat s pracovníky na vyšších úrovních managementu.

Vaší úlohou bude nejen získávání přímých kontaktů a prodej našeho software ale také budování sítě obchodních partnerů a péče o ně.

Mimochodem, můžete očekávat práci v malém, dynamickém týmu, kde nenarazíte na složité vnitropodnikové hierarchie a dlouhé a neprůhledné informační cesty. Navíc se setkáte s vyzrálým softwarovým řešením a jeho nasazením v zajímavém a rostoucím segmentu trhu.

Oslovili jsme Vás?

Pokud máte zájem, pošlete Váš strukturovaný životopis na adresu: m.susol_@_regnum-software.cz